Dzieło Duchowej Adopcji Kapłanów

Przygarnij księdza!

Teraz jest Wt mar 19, 2024 07:21


Strefa czasowa: UTC




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: movies world 13
PostNapisane: Śr wrz 18, 2013 10:46 

Dołączył(a): Pn wrz 16, 2013 08:37
Posty: 11
Lokalizacja: Norfolk Island
Iron Man 3 pobierz
Niepamiec pobierz
Straszny film 5 pobierz
G I Joe Odwet pobierz
Panaceum pobierz
Park jurajski pobierz
Stoker pobierz
Imagine pobierz
Przelotni kochankowie pobierz
Olimp w ogniu pobierz
Nieobliczalni pobierz
Kwartet pobierz
7 dni w Hawanie pobierz
Reality pobierz
Od czwartku do niedzieli pobierz
Sekret pobierz
Samotny port milosc pobierz
Madryt 1987 pobierz
Dom na kolkach pobierz
Zywie Bielarus pobierz
Hemel pobierz
Zanim noc nas nie rozdzieli pobierz
Oszukane pobierz
Proste sprawy pobierz
Droga do Hiszpanii pobierz
Mambo Lula i piraci pobierz


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr wrz 18, 2013 10:46 


Góra
  
 
 Tytuł: Re: movies world 13
PostNapisane: Pn sty 15, 2018 19:40 

Dołączył(a): Śr lip 22, 2015 18:31
Posty: 15
widać nie pierwszy raz
21 min. temu
Do takich ludzi jak Patryk Jaki, nie docierają rzeczowe argumenty, ich nikt nie przekona, "że białe jest białe, a czarne jest czarne".
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
Jarek
20 min. temu
TO PROSTE - Owsiak pokazał jak Polacy potrafią się ŁĄCZYĆ w celu osiągnięcia szczytnego celu - a PiS potrafi TYLKO DZIELIĆ POLAKÓW - stąd ta złość i zajadłość w ocenie działalności Owsiaka. Sami nie umieją ... Czytaj całość
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
man
15 min. temu
Obawiam się,że i tak nie dotrze,choć prawdziwe,panie redaktorze.Dzięki za reakcję
Odpowiedz
Zgłoś
tolek
1 min. temu
Ej ludzie, ludzie, wszystkim Wam pokory brakuje, dajecie się podpuszczać i politykom, i dziennikarzom, i nawet Owsiakowi. Polecam film "Ósmy dzień", szczególnie ostatnie słowa, może niektórym się rozjaśni. ... Czytaj całość
Odpowiedz
Zgłoś
ona
1 min. temu
a ja żądam żebyście używali języka polskiego !!!!!!!
Odpowiedz
Zgłoś
Solik74
2 min. temu
Pan Jaki mysli ze temat aborcji to jest NAKAZ chyba coś się pomyliło
Odpowiedz
Zgłoś
prem
2 min. temu
Trzymaj Pan fason, bo ze świecznika można wnet spaść.
Odpowiedz
Zgłoś
Haron
5 min. temu
Jaki jest Jaki , widzi i słyszy każdy rozsądny człowiek. Mały karierowicz i koniunkturalista, nie grzeszy inteligencją ani samodzielnością, klepie to, co mu każą smsy od jego szefów. Już i tak się ośmieszył.
Odpowiedz
Zgłoś
obserwator
5 min. temu
I potem takie Jakie i Godki będą stawać na uszach aby ich doświadczenia były udziałem większej części społeczeństwa.
Odpowiedz
Zgłoś
Byku
5 min. temu
Szanujmy się proszę pana niech pan to powie sikorze to chyba wasz " redaktor" !

_________________
pomiary wentylacji, Warszawa pogotowie wodociągowe, przepychanie kanalizacji


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: movies world 13
PostNapisane: N kwi 05, 2020 10:09 

Dołączył(a): Śr lip 22, 2015 18:31
Posty: 15
Jeśli Bruksela nie dała zgody Włochom na zamknięcie granic to macie Państwo odpowiedź dlaczego jesteśmy takim słabym państwem.
Odpowiedz
Zgłoś
Co za glupi rzad....
37 min. temu
Uwonieni z kwarantanny .... bez zadnego testu? Nie wszyscy sa zdrowi i teraz pojda zarazac innych. To po co ta kwarantanna? Zeby zarazali dwa tygodnie pozniej?
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośZuza21 min. temuSam jesteś głupi. Każdy z nas może zarażać więc dlatego w miarę możliwości powinniśmy zostać w domach
Arno
39 min. temu
Zapomniałeś uścislić, że jesteś TW HALINA Z OPOLA kodziarzu
Odpowiedz
Zgłoś
wz
39 min. temu
dlaczego rzad klamie
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośEdi20 min. temuWz odpowiedź jest jedna... Władza i pieniądze (wybory)
JAGAA
39 min. temu
Jagaa do hmm..Najgorsi to są tacy ja ty i Halina.....SKRAJNI EGOIŚCI ......TYLKO DAWAĆ a od siebie nic....
Odpowiedz
Zgłoś
Ot-co
40 min. temu
Już trochę wody upłynęło w Wiśle od kiedy Covid 19 panoszy się w Polsce. Szumowski chwali się ,że w laboratoriach jest już ponad 50 tyś testów- ale wykonuje ich 1500 dziennie,choć wykonano tylko 10 tysięcy. W Niemczech wykonują 150 tysięcy testów TYGODNIOWO)Walka z wirusem ogranicza się do zabierania swobód obywatelskich i wydawaniu publicznych pieniędzy-szpitale narzekają na brak środków, a rząd wydaje je na zakup limuzyn i podróże Dudy po kraju. PiS prze do wyborów w maju i skupia się na walce o utrzymanie władzy. Nie dba się o gospodarkę . Brak działań prawdziwych ,a mnóstwo pozornych. Kaczyński zwołuje obrady Sejmu w nocy by nikt tego nie oglądał -manipuluje się danymi, a najmniej rzeczowy jest Szumowski. Nie mówi konkretnie tylko sloganami, mami obietnicami i dalej ogranicza wolność ludzi nie robiąc nic co rzeczywiście pomogłoby zwalczać epidemię.
Odpowiedz
Zgłoś
cs
41 min. temu
Jak wyleczono tych ludzi, może .Ministerstwo zdradzi szczegóły.
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (2) Zgłoś
Prowadząc brutalną kampanię PADa
41 min. temu
w TVPis za 2 mld zł nie zauważyli (w styczniu i lutym) co się szykuje (Taiwan i Estonia już działały), w marcu wpadli w panikę kompletną i wreszcie zaczęli działać ale robili to strasznie chaotycznie. Do ... Czytaj całość
Odpowiedz
Zgłoś
hmm
42 min. temu
do JAGAA: Ja mam zaopatrywać szpitale??? To powinno być już zrobione w styczniu. Nie oczekiwać od rządu??? to od czego mamy tych darmozjadów??? od wyborów? Ogarnij się babo!
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośhahaha15 min. temuNie no, post ??? super to ujął.
Zgłośola15 min. temuSkoro nie jesteś w stanie pomóc to nie pomagaj. Są tacy, którzy mogą i chcą. Więc nie wstawiaj tak agresywnego posta. Mogłaś napisać, ja nie mogę, ale jeśli ktoś tak to pochwalam. Przemyśl.
ZgłośAda17 min. temuGłupota do kwadratu, zamilcz
Zgłośhmm27 min. temuola, skąd wiesz, że nie pomagam? ale innym ludziom, bo nie jestem w stanie pomóc szpitalom. Lewandowscy pomogli bardziej niż rząd.
ZgłośRoman30 min. temuJak to dobrze, że taka aspołeczna postawa nie roznosi się jak ten wirus. Ale na wszelki wypadek zostań w domu.
Zgłośola34 min. temuEpidemia. Każdy, jeśli tylko może powinien pomagać. Jeśli nie, to przynajmniej niech nie szczuje. Nic nie musisz.
Zgłoś???36 min. temuA jak cię tyłek zaswędzi to pewno też uważasz, że rząd powinien przyjechać i podrapać???
bMall
42 min. temu
ZAMYKAĆ CZĘŚĆ PLACÓWEK Słuchałem dzisiaj w TVN młodej lekarki pani chirurg której pracodawca nie zapewnił maseczek, rękawic itp. Nie ... Czytaj całość
udrażnianie rur ursus troche mi ich szkoda. Niedawno jeszcze ja tam stalem, oby juz nigdy. Opublikowane w 2019 roku wyniki badań nad stanem wielkiej płyty w Polsce, przeprowadzone przez specjalistów Instytutu Techniki Budowlanej, koronawirus dezynfekcja - o katastrofie nie ma mowy. Choć. Dzięki specjalnym premiom i dopłatom relikty minionej epoki mają nie tylko być trwałe, ale również zamienić się w niskoemisyjne bloki produkujące czystą energię. Dlatego też rząd proponuje, aby połączyć premię termomodernizacyjną z dodatkowymi benefitami dla wszystkich właścicieli i zarządców bloków. Energia ze słońca wykorzystywana jest do zasilania wind, oświetlenia korytarzy, przepychanie rur Piaseczno, Magdalenka wejść i otoczenia osiedla, maszynowni oraz hydroforni – czyli wszystkich części wspólnych budynków. To pozwoliło obniżyć rachunki mieszkańców.
Podobne rozwiązania chwalą Szczecina, jak choćby Wspólnota Mieszkaniowa , udrażnianie rur nowa iwiczna gdzie na dachu bloku zamontowano w sumie 96 baterii, czy Sopotu, gdzie 542 tzw. solary pojawiły się już cztery przepychanie rur mokotów lata temu na wszystkich budynkach spółdzielni mieszkaniowe
Państwo zamierza np. pokryć połowę kosztów remontów zewnętrznych ścian bloków, jeżeli właściciel zdecyduje się pogotowie kanalizacyjne Piaseczno nie tylko na docieplenie warstwą styropianu, wymianę okien i drzwi wejściowych do budynku, ale dodatkowo wprowadzi połączenia warstw fakturowej i dezynfekcja koronawirus nośnej budynku. Dzięki takim zabiegom budynek nie tylko nie będzie tracił energii, ale również stanie się bardziej trwały.
Nie tylko, pracodawcy , pogotowie kanalizacyjne piaseczno przyzwyczajeni przez lata do przebierania w pracownikach, nagle nie potrafią utrzymać ludzi, których mają przez lata. Nie mówiąc o nowo przyjętych, którzy szybko rezygnują zanim nawet rozpoczną na dobre pracę. Pracodawcy sami są sobie winni jeśli nie potrafią przyciągnąć pracownika. Dobry pracodawca na brak pracowników nigdy nie będzie narzekał.oczywiście. Dziwne, że przepychanie rur rembertów problem wynika z braku uczciwego dzielenia się zyskiem z pracownikami. Upraszczając na Zachodzie mamy tak: pracodawca 50%, pracownicy 40%, państwo 10% z podatków. U nas wygląda to tak: pracodawca udrażnianie rur rembertów 70%, państwo 20% pracownicy 10%. I o czym tu rozmawiać?
jolka 2018-11-07 19:51Zawsze pogotowie kanalizacyjne Ożarów mnie to zastanawialo dlaczego ludzie prowadzacy dzialalnosc gospodarcza wiecznie narzekaja ze jest ona nieoplacalna ale jednak ja prowadza. Czy robia to dla hobby? Skoro to nie przynosi zysku, a nawet czasami czytam ze udrażnianie odpływu to pracownik zarabia wiecej niz wlasciciel firmy to po co to robicie? Zamknijcie firmy i zatrudnijcie sie jako etatowy pracownik - bedziecie mieli haj lajf. udrażnianie rur Izabelin Po co sietak meczyc?
rotfild to zaloz przepychanie kanalizacji
sobie firme i plac za siebie. Przez dwa lata masz nizszy zus a twoj pracodawca juz nie. Zaplacisz skladke za siebie, vat, podatek dochodowy, kupisz materialy do pracy, narzedzia, samochod, zaplacisz za przepychanie kanalizacji Izabelin paliwo, nagle sie okaze ze jednak nie mozesz wszystkiego odliczyc a na wszystko musisz miec.Zatrudnij choc jednego pracownika, daj mu na reke minimum 4tys , odprowadz za niego skladki i zyj jak KRÓL pogotowie kanalizacyjne Ochota zobaczysz czy wezmiesz urlop, albo chorobowe. Zobaczysz czy pojedziesz na wakacje. ale zawsze mozesz wziac kredyt kto ci broni? kup sobie BMW i wille a co tam! probuj! jak cala reszta tepych ludzi ktorym sie wydaje ze dzialalnosc to luksus
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-r ... 48415.html
https://warszawa.lento.pl/udraznianie-r ... 27306.html
https://sprzedajemy.pl/udraznianie-rur- ... nr57599270
https://izabelin.lento.pl/przepychanie- ... 60503.html długów. Cały czas masz nadzieję, że "za kilka lat się odkujesz", ale przy naszym niejasnym prawie, coraz większych obciążeniach podatkowych, itp. ta perspektywa oddala się coraz bardziej... Owszem, najprościej jest pójść do pracy najemnej https://sprzedajemy.pl/przepychanie-rur ... nr60539876 do zagranicznego koncernu, niż próbować prowadzić coś swojego, ale wiele osób i tak próbuje... Niektórym udrażnianie rur żoliborz się udaje, inni bankrutują... Jak tego nie zrozumiesz, to dalej będziesz radził wszystkim "idź do pracy jako etatowy pracownik", a potem będziesz krzyczał, że "wszystkie firmy wyprzedane za granicę"... Jak marzy Ci się kraj, w którym wszyscy są jedynie siłą roboczą dla zagranicznych koncernów, to proponuję znalezienie pracy np. https://sprzedajemy.pl/udraznianie-rur- ... nr60508086 w Bangladeszu. A jeśli marzy ci się "dostatni zachód", to wymagaj od rządzących ułatwień, a nie utrudnień dla rodzimych przedsiębiorców...za to wyjasnienie takim ludziom jak ten od pytania dla Jolki. Ja juz nue mam sily i checi udrażnianie odpływów Warszawa tlumaczyc tego co oczywiste bo roszczeniowcow jest pelno. Male firmy i malych przedsiebiorcow traktuja co najmniej jak firmy z zachodnim kapitalem. I napuszczaja jeden na drugiego. Dopiero przepychanie rur żoliborz zaczna plakac jak obowiazkowa podzielona platnosc zacznie wymuszac ciecie kosztow i redukcje etatow. Nie beda mieli u kogo pracowac a ceny wszystkiego poszybuja w gore. No to niech szykuja sie do Amazona i innych dobrze platnych posadek bo ich rodzimy
http://www.wpiasecznie.pl/ogloszenie/1/ ... .html#8485
https://sprzedajemy.pl/udraznianie-rur- ... nr60497914
przepychanie rur Piaseczno, kanalizacja Piaseczno udrażnianie kanalizacji Piaseczno zaznacza, że Centralnym Biurze Antykorupcyjnym złożył jedynie "wniosek o zbadanie prawdziwości zgłoszeń, które otrzymał". Zaznaczył, że gdy sprawa przepychanie rur Nadarzyn stała się medialna, dostał kolejne niepokojące informacje. - Należy więc to wyjaśnić - mówi.
- Czy ludzie, którzy się do mnie zgłosili, są prawdomówni udrażnianie kanalizacji Warszawa ? Z coraz większym prawdopodobieństwem mogę stwierdzić, że tak, ponieważ decydują się oni na zeznania - podkreśla radny
realny wodociąg https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... nalizacji/
kanalizacja https://pogotowie-kanalizacyjne.warszawa.pl/kontakt/
adresy https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... powywanie/
zakres https://pogotowie-kanalizacyjne.warszaw ... nalizacji/
http://naprawa-kanalizacji.pl/kontakt/ http://naprawa-kanalizacji.pl/konserwac ... nalizacji/
montaż klimatyzacji, naprawa kanalizacji, montaż klimatyzacji Warszawa, mechaniczne udrażnianie rur, sklep pogotowie kanalizacyjne naprawa-kanalizacji.pl klimatyzacja Ursynów
montaż klimatyzacji Warszawa, mechaniczne udrażnianie rur, remont pogotowie kanalizacyjne
nie wiem ku czemu ktoś strzelił tą bujdę z jakimś wirusem ale wiem jedno ze ktoś połknie nie złą sumkę przez upadek gospodarki.

_________________
pomiary wentylacji, Warszawa pogotowie wodociągowe, przepychanie kanalizacji


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: movies world 13
PostNapisane: N kwi 05, 2020 10:12 

Dołączył(a): Śr lip 22, 2015 18:31
Posty: 15
Wyleczonych??? Czym??? Macie lekarstwo??
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośArtur27 min. temuTak. Przeciwciała wytworzone przez własny organizm.
ZgłośAnna39 min. temuHinina i jej pochodne.
fel
46 min. temu
Te negatywne wpisy opozycji i ich zwolenników to dopiero epidemia.
Odpowiedz
Zgłoś
hmm
47 min. temu
Do JAGAA: Ja mam zaopatrywać szpitale??? To powinno być już zrobione w styczniu. Nie oczekiwać od rządu??? to od czego mamy tych darmozjadów??? od wyborów? Ogarnij się babo!
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośhmm20 min. temuCinek, no właśnie kołku, "z pomocą władz rządowych" . Rozumiesz co napisałeś ?
ZgłośCinek32 min. temuA dyrektor szpitala to od czego jest kołku jak nie od odpowiedzialności za placówkę . Oczywiście z pomocą władz rządowych.
Wszyscy eksperci i najmadrzejsi. Najbardziej ci którzy za nic nie odpowiadają.
O matko bosko !
48 min. temu
Czy tym uwalnianym z kwarantanny robia badanie na wirusa ? Bo jak nie to moga byc bezobjawowi i zakazni.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
ZgłośZuza22 min. temuTak jak i Ty!!!!!!
ZgłośKasia24 min. temuWłaśnie koncze kwarantanne podaj swoj adres. Akurat emugrant moze e Polsce zarazić sie od Pani w sklepue bo wirus jest wszędzie
ZgłośKasia25 min. temuPodaj adres jutro kończę kwarantanne. Dalibyscie sobie spokoj. Akurat ci co wrocili zza granicy moga zarazic się od Pani w sklepie ! Bo wirus jest wszędzie
Robert. C
48 min. temu
Taaaa.. Okolice Wawy, od 26.03 czekam w kwarantannie na test. Do dnia dzisiejszego nic. ŻADNEGO TESTU. Wizyta policji jest codziennie.
Odpowiedz
Pokaż odpowiedzi (1) Zgłoś
dlaczego
50 min. temu
dlaczego rząd nie zleci polskim firmom przestawienia produkcji na środki ochrony osobistej? byłoby taniej i wiele fim by przetrwało a pracownicy mieliby pracę. dlaczego nie dezynfekuje się ulic w dużych ... Czytaj całość
Odpowiedz
Zgłoś
Mirka
52 min. temu
Bardzo dużo Polek pracuje w Włoszech w opiece ,myją ,masują , karmią ,stosują różne chwyty żeby dogodzić starszym panom.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Atmosfera klimatyzacji wokół peletonu - w pewnym stopniu - przypomina sytuację klimatyzacja Pruszków z Wyścigiem Pokoju 1986 roku. Zaledwie kilkanaście dni po awarii w elektrowni atomowej w klimatyzacja Bemowo Czarnobylu kolarze zostali zmuszeni do jazdy zaledwie 100 km od miejsca katastrofy. udrażnianie rur Tarchomin Organizatorzy mieli za nic, klimatyzacja że narażają ich zdrowie na poważne konsekwencje. klimatyzacja konstancin
- Szczęście w nieszczęściu, że sprzyjał nam wiatr - wspominał po latach Ryszard Szurkowski. - Wiał w drugą stronę i pchał śmiercionośną chmurę nie w kierunku Kijowa, a Skandynawii. Gdyby było odwrotnie... Aż boję się pomyśleć. zakończenie montaż klimatyzatorów Bemowo wyścigu Paryż-Nicea poważnie wybrzmiał 11 marca. Nic z tego. Dzień później kolejny apel klimatyzacji - znów bez odzewu. 13 marca do 6. etapu nie przystąpili klimatyzacja konstancin kolarze Bahrain-McLaren (m.in. były kolarz CCC, Jan Tratnik). W sobotę nie wystartują z kolei zawodnicy Israel Start-Up Nation. W peletonie pojedzie zaledwie 95 kolarzy. montaż klimatyzacji Raszyn A na liście startowej do pierwszego etapu było 136 nazwisk.
Miał być jeszcze etap w niedzielę, klimatyzacja Raszyn ale organizatorzy zrezygnowali. Czemu nie zrezygnowali kilka dni wcześniej? Czemu peleton w ogóle wystartował? koronowirus dezynfekcja pomieszczeń
Więcej szczegółów o tym wyjątkowym wyścigu znajdziecie . Oczywiście koronawirus generalnie nie jest aż tak dużym zagrożeniem dla samych zawodników, ale przecież oni wrócą montaż klimatyzacji Pruszków do swoich najbliższych, m.in. rodziców, teściów, koronowirus odkażanie pomieszczeń którzy z racji podeszłego wieku są bezbronni wobec koronawirusa.

,Dopóki wynagrodzenie za pracę nie będzie dużo wyższe od wysokości pomocy społecznej, to praca nie będzie wartością, udrażnianie rur nowa iwiczna liczą się tylko cwaniaki i oszuści. Nie stać mnie na nic, nie jeżdżę na wczasy, odkarzanie koronawirus nie stołuję się poza domem, bo kupienie chociaż każdemu z członków mojej rodziny po zapiekance to już kwota 50 zł. udrażnianie rur Ożarów Nie remontuję mieszkania, jeżdżę bardzo starym samochodem. Najstarsze dziecko, aby nam pomóc udrażnianie rur białołęka pracuje w weekendy" - napisał celnik.Jak płacą śmieszne przepychanie kanalizacji Białołęka pieniądze młody pracownik dostaje na start więcej od pracownika z 20 letnim doświadczeniem. Dziwić się że ludzi nie ma do pracy ?? albo formy płacić ale pójdą w piach , udrażnianie rur piaseczno Pracy nie ma właśnie tam, gdzie płaca jest przyzwoita - brakuje głównie wykształconych fachowców. Jakiś czas temu pracowałem w dziale kadr dużej firmy, uchodzącej za bardzo dobrze płacącą (branża elektroniczna). Codziennie udrażnianie rur falenica wpływało kilkadziesiąt CV i podań o pracę na stanowisko... portiera, sprzątaczki, pracownika ochrony, itd. Ale poszukiwanie specjalisty z zakresu np. mechatroniki trwało czasem całymi miesiącami, mimo oferowania przez firmę bardzo dobrych przepychanie rur anin warunków płacowych. Ale tak to jest... Nikt nie nauczy się fachu (nie mówię nawet o studiach zawodowych), tylko oczekuje pięciocyfrowej pensji z ukończonym gimnazjum i dwiema przepychanie kanalizacji konstancin lewymi rękami do pracy. Inną grupę stanowią tzw. "absolwenci" - po skończonych (niewątpliwie bardzo ciekawych) kierunkach typu Etnografia, czy Filozofia Przyrody - i ich teksty "nie po to skończyłem studia", żeby teraz pracować za 3 tysiące.Ja na przykład skończyłem technikum przepychanie rur włochy elektroniczne, ale nie mam praktyki w zawodzie. Głównie pracowałem jako operator maszyn CNC i konwencjonalnych. Nikt w zawodzie mnie nie chce przyjąć. Praktyka i doświadczenie. Nawet szansy ci nie dadzą. A i jako operator z wieloletnim doświadczeniem, udrażnianie rur Włochy ale bez kierunkowej szkoły też kręcą nosem.
Nie chodzi o "hobby" - często nie udrażnianie rur Ochota ma innej opcji. Jeśli zainwestowałeś cały swój majątek i do tego nabrałeś kredytów inwestycyjnych, to ciężko czasem zarobić na spłatę raty... Prowadzisz udrażnianie rur mokotów biznes, bo inaczej zostaniesz z masą przedsiebiorca okradal.ja nie zgine bo pogotowie kanalizacyjne Ursus zostana ze mna ci ktorzy wiedza ze nigdzue lepiej miec nie beda. Jakby chcieli to dawno by juz poszli. Nic na sile a wlasnie zwolnilam 7miu . Tylko ze ja mam gdzie zarobic i szukac nie musze i tym sie roznimy.W firmach w Polsce jest najczesciej slabe zaplecze socjalne, jest brudno, zimno i smierdzi udraznianie kanalizacji mokotów . Praca w naszym kraju to dolina emocjonalna i niedola finansowa. Odkad wyjechalem, czuje, ze zyje. Widze czasem na kolegow ze starej pracy, jak smutno patrza z przystanku na moj elegancki woz i
53 min. temu
Tych zarażonych to do szpitala zaraz biorą??? Kto wie.
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośts44 min. temuTylko część ląduje w szpitalach. Większość, z niedużymi objawami, zostaje w domowej kwarantannie i pod dozorem epidemiologicznym
zibi
53 min. temu
Juz 134 osoby wyleczone.Kon by sie usmial JUZ! po miesiacu.No ale dobre i tyle o ile to prawda
Odpowiedz
Zwiń odpowiedzi Zgłoś
Zgłośolka43 min. temupytanie czym niby wyleczonych, skoro leku nie ma?
wątpię
54 min. temu
ciekawe czy wszystkim ozdrowieńcom testy zrobili
Odpowiedz
Zgłoś
Anaka
55 min. temu
Plebs wrócił z Włoch bo pracują na czarno w opiece i nie tylko ,masażystki wszelakiej maści itp gwiazdy.

_________________
pomiary wentylacji, Warszawa pogotowie wodociągowe, przepychanie kanalizacji


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N kwi 05, 2020 10:12 


Góra
  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]  Moderatorzy: monikade, margaretka

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group
Tłumaczenie phpBB3.PL